Maľovanie podľa čísiel "Farebný pes" 40x50 cm

18 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.3.2021

Maliarský set s ktorým si jednoducho namalujete svoj vlastný obraz aj napriek tomu, že nieste maliarský talent. Predtlačené plátno vám pomôže namalovať obraz podľa predlohy. Na plátne máte vyznačené čo, kde a akou farbou máte malovať. Maliarský set obsahuje všetko čo potrebujete od namalovania vášho obrazu až po jeho zavesenie na stenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmer: 40 x 50 cm

Maliarský set obsahuje:

1x predtlačené plátno

1x paletu akrylových farieb potrebných k namalovaniu obrazu

3x štetec

1x farebná predloha

2x háčik na zavesenie

Dodatočné parametre

Kategória: Bez rámu
Záruka: 2 roky
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
1
L Avatar autora | 19.1.2021
Objednala som si obraz na maľovanie od vás. To, že je to z Číny a predávate to minimálne 2x tak draho ako na Aliexpresse, dobre. Ale aspoň tú námahu by ste si mohli dať a skontrolovať tie farby pred tým ako to pošlete! Minimálne 3 farby mám,ktoré sú tak husté ako želatina a nedá sa s nimi vôbec maľovať. Takže za mňa prvý a posledný nákup u Vás. Pozitivne môžem hodnotiť len rýchle dodanie.
M Avatar autora Michaela (Administrátor) 22.1.2021
Dobrý deň, farby sú vodou riediteľné, takže ich jednoducho rozriedite vodou a môžete použiť. Je lepšie si takto stuhnutú farbu preložiť do väčšieho pohárika, kde si ju jednoduchšie zmiešate s vodou. Kontrolovať každú jednu farbu nie je možné, pretože by sa k nim za prvé dostal zbytočne vzduch a tým pádom by všetky farby rýchlejšie schli a za druhé na to nemáme ani kapacity. Ďakujeme za vaše hodnotenie
  • Home
  • Design Shoptetak.cz